slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3
    Шановна читачка і шановний читач ! Ми підняли природні питання існування нашої планети. Жартівливий тон подачі цього матеріалу, проста форма пояснення та ілюстрація  його  в прямому і переносному  понятті  на “пальцях”,  на нашу думку, робить книгу легкою і доступною.
     Але перші відгуки не  на нашу користь – зрозуміти зміст тяжко. Чи ми самі винні, що запропонували людям сирий рукопис, чи не помістили всіх малюнків та фотографій, чи люди не мали часу і відмахнулись…Сподіваємося, що у книжковому варіанті все стане на свої місця!
     Хоча, можливо,  причина ще й в тому, що ми самі не можемо визначитися з жанром книги,  яка схожа на інструкцію по користуванню глобусом, де замість нього в руках людини опиняється  жива планета Земля. Це інструкція по прогнозуванню: землетрусів і цунамі, глобального потепління, їх впливу на розвиток соціально-політичних питань.  І цю інструкцію, як будь-яку,  потрібно читати повільно і зразу ж виконувати прочитане!
            Час розсудить!
                                                        Автори.

Театр природної досконалості

 «Принагідно про найвідоміших геніїв. Міколай Коперник пошепки сказав про час, що тече, і звідки він береться. Джордано Бруно згорів на вогні, доводячи ці прописні істини людству. Альберт Ейнштейн показав відностість часу і його матеріальність. Сальвадор Далі гостро відчував плин часу і написав знамениту картину. Багатоваріантна назва цієї картини лише підкреслює– зрозуміти її не просто! Так само не просто, як і побачити повітря, яким ми дихаємо. Хоча для мене наші рідні ярки, пагорби, балки і є тією точною копією написаного – за змістом і задумом Майстра. Ні, не копією. Джерелом! Бо Сальвадор Далі любив свою землю, а я свою Україну. Ми обидва любимо одне й те ж– природну досконалість, створену рукою Творця.»
                                                           (книга «Бачу Землю!» сторінка 49) 

ІСТОРІЯ КНИГИ.

           2004, 19 березня. Народження Ідеї про ПОВЕРТАННЯ Землі, північної та південної частин,            відносно екватора.

2004-2010 роки. Оформлення цієї Ідеї у  теорему Бажин-Бажина про ПОВЕРТАННЯ Землі.

2010-2011 роки. Доведення теореми Бажин-Бажина з Головним Твердженням.

    Головне Твердження: Земля ПОВЕРТАЄТЬСЯ. Для Східної півкулі - з півночі на південь, для Західної - з півдня на північ. ПОВЕРТАННЯ відбувається для обох півкуль відносно екватору.(стр.61)

Розроблено професійною веб-студією MasterStudio

Всі права захищено 2012р.